KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13669138

nr 1366 9138

Helga Wachholz

(f. 1936), Tyskland

Akvarell, "Kaffestuga". Signerad. Motivet: 43x28 cm

Helga Wachholz, Tysk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 december 2020
kl 19:50:13

12/12 14:56:03 1      Vinnande bud

Helga Wachholz

Läs mer om Helga Wachholz